O nas

„Każda strona potrzebuje ruchu. Każdy Wydawca i Reklamodawca poszukuje dobrego partnera, a sieć PINK POLAND zapewnia absolutne wsparcie i jasne zasady”.

Sylwester Kubiak

Dyrektor Zarządzający

 

Sieć PINK POLAND została stworzona przez Polską Kompanię Reklamową w 2009. To jedyna w Europie Środkowo – Wschodniej sieć reklamowa, świadcząca usługi z zakresu planowania i zakupu kampanii reklamowych na witrynach erotycznych.

To co nas wyróżnia to profesjonalna obsługa i indywidualne podejście, zarówno do Wydawcy jak i do Reklamodawcy.

 

Poznaj nasze możliwości:

– Współpracujemy z ponad 650 Wydawcami witryn w kategorii: erotyka,

– Posiadamy bazę ponad 6 milionów kont mailowych.

 

Ponad 32% polskich internautów, korzysta ze stron internetowych o tematyce erotycznej, a sieć PINK POLAND pomaga Reklamodawcom i Wydawcom dotrzeć do tej grupy użytkowników. Jesteś związany z branżą erotyczną, a brakuje Ci odpowiedniej kampanii reklamowej? PINK POLAND to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Jeśli jesteś Wydawcą, posiadasz serwis erotyczny, randkowy, społecznościowy, sklep z akcesoriami erotycznymi, bielizną, bądź masz inny pomysł, który można zrealizować w naszej sieci zapraszamy Cię do współpracy.

 

Twój sposób na udany biznes zaczyna się właśnie tu.

Zobacz także:

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Czytaj więcej w Polityce Cookies
Zamknij